FotoWoltaika

Fotowoltaika jest przyjazną środowisku naturalnemu technologią wytwarzania prądu elektrycznego. Słońce to darmowe źródło energii o olbrzymim, niewykorzystanym potencjale. Stały dynamiczny wzrost cen energii cieplnej i elektrycznej powoduje, że to bezpieczne i niewyczerpane źródło energii odnawialnej w postaci instalacji solarnych i systemów fotowoltaicznych staje się dziś dla nas oszczędnością.Urządzenia są bezpieczne, niezawodne oraz łatwe w eksploatacji co pokazały nasze projekty . Moc jest również wytwarzana nawet w pochmurne dni przy wykorzystaniu światła rozproszonego. Bez względu na wielkość, każda elektrownia słoneczna składa się z zestawu paneli fotowoltaicznych umieszczonych na konstrukcjach naziemnych, dachach lub ścianach budynków oraz falownika (inwertera) i przewodów łączących.

Inwestycje fotowoltaiczne dla firm

Oszczędność na kosztach energii oraz stały dochód ze sprzedaży energii operatorowi energetycznemu. Duże powierzchnie dachów w obiektach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych i magazynowych, budynkach biurowych itp. mogą z powodzeniem zostać zabudowane panelami fotowoltaicznymi.

Mikroinstalacje dla firm i osób fizycznych

Oszczędność i zysk dla firmy i domu. Każdy właściciel budynku oraz obiektów gospodarczych ma możliwość posiadania własnej energii elektrycznej z odsprzedażą jej nadwyżek operatorowi energetycznemu. Moce tych instalacji wynoszą do 40 kW.

Kompleksowe rozwiązania fotowoltaiczne dla samorządów

Fotowoltaika może być istotnym elementem wpisującym się w strategiczne programy samorządów terytorialnych. Farma fotowoltaiczna pozwoli na redukcję kosztów energii elektrycznej, ponadto wpisuje się w programy ochrony środowiska.

Współpraca z placówkami naukowymi

CSG PVTECH CO.,LTD. i PV SILESIA prowadzą współpracę z placówkami naukowo-badawczymi w zakresie rozwoju fotowoltaiki w Polsce. W wyniku prac badawczo-rozwojowych powstał Dział Rozwoju zatrudniający grupę specjalistów. Zostaną także podpisane umowy z wybranymi placówkami naukowymi, z którymi spółka poszerzy zakres prac badawczo-rozwojowych.